Erasmus ile Gidilebilecek Ülkeler

Erasmus ile Gidilebilecek Ülkeler

Türkiye’de herhangi bir üniversitede okuyorsanız ve sizi idare edecek kadar diliniz de varsa hiç durmayın Erasmus’a başvurun, okulunuzun anlaşmalı olduğu ülkelerde okuma şansını kaçırmayın.
Erasmus için en çok merak edilen “nereye gitmeliyim” sorusuna cevap niteliğinde eğlenceli bir tur yapalım…

Almanya ve İsveç
Öncelikle okuduğunuz bölüm eğer sayısal ağırlıklı bölümlerden ise Almanya ve İsveç teknik anlamda size çok şey katacaktır. Üstelik Avrupa’yı gezme şansınız bu ülkelerden daha kolay olacaktır.
almanya_isvec

Fransa ve Belçika
Eğer sözel bir bölümdeyseniz de Fransa bu anlamda gidebileceğiniz en ideal ülkelerden biri. Bunun yanı sıra Belçika’da gidilebilir ülkelerdendir…
fransa_belcika

Polonya ve Estonya
Gittiğiniz ülkelerde alacağınız eğitimin dışında farklı kültürlerle de tanışma şansını değerlendirip gezip görmek ve bunu da ucuza yapmak istiyorum diyorsanız; Polonya ve Estonya tam size göre…
polonya_estonya

İngiltere ve Danimarka
Ekonomik anlamda kendinize güveniyorsanız biraz pahalıya kaçıp sizi zorlayacak ülkeler ise; İngiltere ve Danimarka olacaktır.
ingiltere_danimarka

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Pratik Bilgiler

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir