Enrique Iglesias, Sex&Love turnesi kapsamında 19 Ağustos’ta İstanbul’da!

Enrique Iglesias, Sex&Love turnesi kapsamında 19 Ağustos’ta İstanbul’da!

Albümleriyle dünya genelinde 100.000.000’dan fazla satış oranına sahip ve bir dünya starı olan Enrique Iglesias, 19 Ağustos akşamı İstanbul KüçükÇiftlik Park’ta hayranlarıyla en sevilen şarkılarını paylaşacak. Sex&Love turnesi kapsamında gerçekleşecek konser, UNILIFE organizasyonuyla gerçekleşiyor.
enrique_ıglesias_istanbul
Verdiği konserlerde sahnede yarattığı enerji ile her performansında hayranlarını şaşırtan Enrique Iglesias, şimdi muhteşem sahne şovlarını ve olağanüstü performansını İstanbul’da sergileyecek. Sahip olduğu 390 ödül ile ödül rekortmeni olarak tanımlanan ve ‘’Rhythm Divine’’, ‘’Bailamos’’, ‘’Hero, Tonight’’ (I’m Lovin’ You), ‘’I like It’’, ‘’Dirty Dancer’’, ‘’I’m a Freak’’ gibi hitlere imza atan Enrique Iglesias İstanbul konseri merakla bekleniyor. Pop müziğinin asi romantiği ve ödül rekortmeni olan Enrique Iglesias’ın bu muhteşem konserini kaçırmamak için elinizi çabuk tutun.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir