En mutlu olduğu ülke Türkiye!

En mutlu olduğu ülke Türkiye!

2014 Miss Turkey güzeli Amine Gülşe, tescilli güzelliğinin ardından oyunculuğuyla da ön plana gelmeye başladı. Türkiye’nin en seksi ve güzel kadınlarından birisi olan Gülşe, “Asla Vazgeçmem” dizisiyle adından çokça söz ettiriyor. Hürriyet Kelebek’e yaptığı özel röportajda ise Türkiye’ye duyduğu sevgiden sık sık söz ederken ve en mutlu olduğu ülke olarak ise Türkiye’yi gördüğünü belirtti. Bunun yanı sıra Amine Gülşe’yi en çok etkileyen yerin Mısır, Gran Canaria ise asla bir daha gitmeyeceğini söyledi. İşte Hürriyet Kelebek’in yaptığı o özel röportajdan Amine Gülşe’nin tatil seçimleri!
amine-gülşe2
Seni en çok etkileyen yer neresi?
Mısır’a bayıldım. Özellikle denizine… Bir akvaryumu andırıyor. Dalış bile yapmadan suyun altındaki sayısız balık türünü izleme imkanı buluyorsunuz.
Kendini en mutlu hissettiğin yer neresiydi?
Çok klişe gibi gelecek ama Türkiye’deki huzuru hiçbir yerde bulamıyorum.
Seyahat rotası seçerken kriterin neler olur?
Eğlence ve gece hayatı bana göre değil. Genelde sakinlik tercih ediyorum.
En son nereye gittin?
Dünya Güzellik Yarışması için Londra’ya gittim. Daha önceden de Londra’ya sık sık seyahat ederdim. Bana büyüdüğüm ve özlediğim İsveç’i anımsattı. Bir sürü arkadaşım da orada beni ziyareti geldi. Çok keyifli bir tatildi.
Peki keyif için yaptığın son seyahat nereyeydi?
En son İtalya’da Verona ve Venedik’e gittim.

Alıntı : Hürriyet Kelebek

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir