En İyi Cep Telefonları

En İyi Cep Telefonları

Teknoloji çılgınlığının bir sonu yok ve her ay neredeyse yeni bir telefon modeli çıkmakta.
Sizler için en iyi akıllı telefonları listeledik, umarım alternatifler arasından en uygununu bulabilirsiniz, işte o liste.
Blackberry Passport
Şirketin en son piyasaya sunuduğu bu cihaz kare şeklinde. Daha önceki telefon modellerine göre daha geniş bir ekrana sahip ve kalın.
Amazon Fire phone
Firmanın ilk akıllı telefon modeli amazon fire phone. Eleştiriye maruza kalsada üç boyutlu görüntü izleme özelliği ile eleştirilerin boşa olduğun anlaşıldı. 670x210-çift-copy-phone
Nokia Lumia 1520
Hem telefon hemde tablet özelliği bulunyor bu cihazın. Geniş ekranlardan hoşlanıyorsanız tercih edebilirsiniz çünkü 6 inçlik geniş bir ekrana sahip.
iPhone 5S
Zirvedeki yer şüphesiz bu cihaza ait. Büyük ekranlardan hoşlanmıyorsanız ve estetiğe önem veriyorsanız kesinlikle tercih etmeniz gereken bir cihaz. İşletim hzıda oldukça başarılı olan bu cihazın deneyimini yaşamak için vakit kabetmeyin.670x210-çift-copy-phone2
LG G3
Firmanın şimdiye kadar piyasaya sürdüğü en iyi telefon modeli. 5.5 inç ekrana sahip ve en kaliteli andoid telefonlar listesinin başını çekiyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Teknoloji

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir