En çılgın parti düzenleyen üniversiteler!

En çılgın parti düzenleyen üniversiteler!

Dünya genelinde bazı üniversiteler, düzenlediği partilerle adından sıkça söz ettiriyor. Sınır tanımayan partileriyle çılgınlığın doruklarını yaşayan üniversiteleri gelin yakından tanıyalım;
4/20 Smoke Out — Colorado Boulder Üniversitesi: Her yıl 20 Nisan’da düzenlenen bu partiye yaklaşık olarak 12 bin kişi katılıyor. Parti alanın üzerinde oluşan duman nedeniyle bir bulut oluştuğu da söylentilerin arasında.
dunyanin_en_cilgin_universite_partileri
Deltopia – California Üniversitesi: Her yıl 18 bin kişinin coşkuyla katıldığı bu parti bahar döneminin başlangıcı olan nisan ayında yapılıyor.
dunyanin_en_cilgin_universite_partileri_2
Frat Beach – Florida ve Georgia Üniversiteleri: Kasım ayında düzenlenen partide herkes kostümlerini giyip deniz kenarındaki sahilde toplanarak unutulmaz bir parti gerçekleştiriyor.
dunyanin_en_cilgin_universite_partileri_3
Jungle Party – Arizona Üniversitesi: Devasa havuzlarda ve şelalelerde DJ müziği eşliğinde gerçekleşen parti Mayıs ayında düzenleniyor.
dunyanin_en_cilgin_universite_partileri_4
Little 500 – Indiana Üniversitesi: 40 bin kişi katıldığı bu parti, çılgın etkinliklerinin yanı sıra köpük partileri ve konserlerle gerçekleşiyor.
dunyanin_en_cilgin_universite_partileri_5
Mardi Grass – Tulane Üniversitesi: Paskalya döneminden bir buçuk ay kadar önce düzenlenen bu parti tüm şehir genelinde gerçekleşiyor. Geçit törenleri, konserler ve sınırsız içki ile yemeğin bulunduğu parti gece gündüz aralıksız sürüyor.
dunyanin_en_cilgin_universite_partileri_6
Palmer Festivali – Ohio Üniversitesi: Üniversiteler arasında gerçekleşen en çılgın parti olarak popüler olmuş Palmer Fest. 8000 kişinin katıldığı partide bir seferinde bir ev tamamen alev almasına rağmen kimse bu durumu fark etmemiş.
dunyanin_en_cilgin_universite_partileri_7

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir