Emitt Fuarı hangi tarihlerde gerçekleşecek?

Emitt Fuarı hangi tarihlerde gerçekleşecek?

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (Emitt) önümüzdeki yılda yine İstanbul, TÜYAP fuar merkezin de çok sayıda katılımcısıyla birlikte ziyaretçilerini bekliyor. İlk kez 1997 yılında Voyager Uluslararası Turizm ve Tatil Fuarı adıyla Tepebaşı’ndaki Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleşen fuar, önümüzdeki yıl 26 – 29 Ocak 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek.
emitt_fuari_2017
Turizm fuarcılığında dünyanın 5’inci büyük fuar organizasyonunu gerçekleştiren Emitt, 2009 yılından itibaren ITE Turkey bünyesinde yer alan Ekin Fuarcılık ve EUF – E Uluslararası Fuarcılık tarafından düzenleniyor. Yurtiçinden ve yurtdışından çok sayıda katılımcısı bulunan fuarı hem turizm, seyahat sektörü profesyonelleri hemde seyahat severler için iyi bir fırsat.
Fuar Tarihleri: 26 – 29 Ocak 2017
(Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar)
Fuar Saatleri: 10:00 – 18:30
emitt_fuari_2017_2
Fuar Alanı: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi
E-5 Karayolu, Gürpınar Kavşağı, Beylikdüzü / Büyükçekmece 34522 İstanbul – Türkiye
Katılımcı ülkeler (2016): Austria, Azerbaijan, Belarus, Bosnia and Herzegovina, Brazil, Bulgaria, China, Croatia, Cuba, Cyprus, Georgia, Germany, Greece, India, Iran, Islamic Republic of, Israel, Italy, Jordan, Kenya, Kingdom Of Bahrain, Latvia, Lebanon, Macedonia, Malaysia, Maldives, Malta, Mexico, Moldova, Republic of, Mongolia, Montenegro, Morocco, North Cyprus, Peru, Philippines, Serbia, Slovenia, South Africa, State of Palestine, Sudan, Switzerland, Tanzania, United Republic of, Thailand, Tunisia, United Arab Emirates, United Kingdom, United States ve Viet Nam vb. gibi 70 ülkeden 4550 katılımcı

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir