Emirates yolcularına müjde!

Emirates yolcularına müjde!

Birleşik Arap Emirlikleri’nin havayolu şirketi Emirates Havayolu, inovasyon çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek yolcularını sevindirdi. Havayolu, emirates.com adresinde, 3D koltuk modellerini tanıtarak, dijital platformunda, sanal gerçeklik (VR) teknolojisini kullanan ilk havayolu şirketi oldu.

Emirates, yolcularına A380 ve Emirates Boeing 777 uçaklarının iç kısımlarını 3D olarak 360 derece görüntüleme ve koltuklarını, ferah kabinleri ve Emirates’in uçak içindeki ürünlerini inceleme imkânı sağlayan bir görüntüleme sistemi sunuyor. emirates.com’da mevcut olan bu VR özelliği, kullanıcılara üzerinde gezinilebilen bağlantı noktalarını kullanarak, Emirates A380’nin, Economy, Business ve First Class kabinlerinin yanı sıra, ikonik uçak içi Lounge ve Spa’dan oluşan alanlarında navigasyon imkânı sağlıyor.

Bu üç boyutlu deneyim, şu anda, Emirates A380’in üç sınıfında mevcut ancak kısa zamanda, A380 ve Boeing 777 uçaklarının tümünü kapsayan filonun tamamına yönelik görselleştirmeleri de içerecek.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir