Emirates Havayolları, Sabiha Gökçen uçuşlarına başlayacak!

Emirates Havayolları, Sabiha Gökçen uçuşlarına başlayacak!

Dubai merkezli Emirates Havayolları, darbe sonrası durdurduğu İstanbul Sabiha Gökçen seferlerine yeniden başlama karar aldı. 8 Haziran 2018 tarihinden itibaren başlamak üzere, Dubai ve İstanbul’daki Sabiha Gökçen Havalimanı arasındaki uçuşlarının başlayacağını duyuran şirket, 1 Ağustos 2016 tarihinde seferlerini durdurma kararı almıştı. Atatürk Havalimanı’na yaptığı seferlere sorunsuz devam eden Emirates, bir buçuk yıllık aradan sonra İstanbul Sabiha Gökçen’i yeniden uçuş noktaları arasına katmaya hazırlanıyor.

Özellikle Dubai yolcuları için İstanbul varışlarına iki farklı destinasyondan birini seçebiliyor olmanın oldukça avantajlı olacağı belirtilmekte. Boeing 777-300ER model uçaklar ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yapılacak haftada beş uçuş; First Class’ta sekiz özel süit, Business Class’ta 42 yatağa dönüşebilen koltuk ve Economy Class’ta, 310 rahat koltuğu olan, üç kabin sınıfı yapısı ile gerçekleştirilecek.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir