Ekim ayında nerelerde denize girilir?

Ekim ayında nerelerde denize girilir?

Malum Ekim ayı yaklaştı. Ancak”yazın tadını çıkaramadım denize giremedim”diye düşünenler varsa merak etmesin! Çünkü ülkemizde Ekim ayında da deniz keyfini yaşayabileceğiniz yerler bulunuyor. İşte Ekim ayında denize girebileceğiniz yerler;
Antalya: Türkiye Kış ayına hazırlanırken Antalya’da ise durum farklı Antalya’da termometreler 30 dereceyi gösterirken sıcak havayı fırsat bilen yerli ve yabancı turistler denizin keyfini çıkarabiliyor. Sıcaktan ve nemden bunalmadan bir tatil geçirmek istiyorsanız, Ekim’de Antalya’yı ziyaret edebilirsiniz.

Kıbrıs: Yaz tatilinizi uzatmak istiyorsanız, en iyi seçeneklerden biri Kıbrıs. Bu dönemde ılıman bir havaya sahip olan Kıbrıs’ta, deniz keyfini de yaşayabilirsiniz. Ekim ayı tatil önerileri arasındaki Kıbrıs bu mevsimde yabancı turistlerce pek talep görmediğinden yerli turistlerine hizmet vermeye devam ediyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir