Ebru Şallı’yla sağlıklı ve formda kal!

Ebru Şallı’yla sağlıklı ve formda kal!

Türkiye’nin bilinen en iyi pilatescisi Ebru Şallı bölgesel incelme ve formda kalmanın tüyolarını anlattı. Bu yazımız siz sağlıklı bir şekilde incelmek ve formda kalmak isteyenlere. Ebru Şallı özellikle bölgesel sıkıntılara sonuç odaklı kür şeklinde pilates yapmalarını öneriyor.
Ödem, yağlanma ve selülitten kurtulma aşamasında beslenme de büyük önem taşıyor. Sağlıklı, doğru, keyifli, lezzetli beslenerek kendinizi daha mutlu, güzel ve sağlıklı hissetmeniz mümkün.
ebru-şallı
Bölgesel denilince akla kol, bacak, basen kiloları geliyor. Bu tür bölgeleri inceltmek, selülit ve ödemden kurtulmak için pilatesin kesin çözüm olduğunu söylüyor. Her kadın yaza hazır olmak ister. Selülitsiz, ödemsiz fit bir vücut için Ebru Şallının pilates önerilerini göz önüne almakta fayda var. Ebru Şallı’dan kısa ama öz sağlıklı ve fit olmanın sırları…

  • Kalça, basen, bacaklarda fazlalıklar ve selülitler için her gün 35 dakika yürüyüş ve egzersiz yapın.
  • Her gün mutlaka taze yeşil biber yiyin. Bu sebze antioksidan etkisinin dışında, yüksek miktarda C vitamini de içeriyor.
  • Her gün mutlaka metabolizmayı hızlandırmak için yeşil çay için.

 

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir