Dünyayı gezerken milyon dolarlar kazanan adam!

Dünyayı gezerken milyon dolarlar kazanan adam!

Birçok insanın hayalidir bir anda her şeyi geride bırakıp valizini toplayıp dünya turuna çıkmak. İşte bu genç adam bizim yapamadığımızı yapmış cesaretini toplamış ve hemen yola koyulmuş. İrlanda’da yoksul bir ailede büyüyen Johnny Ward sabahtan akşama kadar istemediği bir işte çalışmaktansa bu çılgın yolculuğa çıkıp özgürce yapmak istediklerini gerçekleştirmeyi tercih etmiş. Johnny, kendisine bir site açıp yolculuğu sırasında çektiği fotoğrafları oradan paylaşmaya başlıyor. Johanny’nin, ‘Step4ward’ isimli sitesinde paylaştığı fotoğraflar hızla yayılıp ve reklamcıların dikkatini çektikten sonra bu çılgın gezginin hayatı değişiyor. Otoriteyle ve kurallarla arası iyi olmadığını söyleyen bu adam bir taraftan dünyayı geziyor bir taraftan da günlük 1000 Dolar kazanıyor.
dunyayi_gezerken_gunde_1000_dolar_kazanan_adam_
Johnny Ward’ın sadece gezerek kazandığı para şimdiden 1 milyon dolar oldu. Kazandıklarıyla tam 152 ülkeyi gezen Ward’ın asıl hedefi 193 ülkenin tamamını gezebilmek.
dunyayi_gezerken_gunde_1000_dolar_kazanan_adam_2

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Tatil Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir