Dünya’nın en yakışıklı erkekleri hangi ülkelerde?

Dünya’nın en yakışıklı erkekleri hangi ülkelerde?

Dizilerden, filmlerden, bakışlarıyla kızların kalbini çalan, erkekleri kıskandıran dünyanın en yakışıklı erkeklerinin bulunduğu ülkeler neresi sıralıyoruz;
İtalya: Aşırı sıcak kanlı ve içten olan İtalyan erkeklerinin kaslı görünümleri, pürüzsüz esmer tenleri, parıldayan renkli gözleri ve bakımlı halleri İtalyan erkeklerini dünya sıralamasının zirvesinde tutuyor.
İngiltere: Oldukça karizmatik olan İngiliz erkekleri, kibar ve zarif tavırları ve çok önem verdikleri görgü kurallarıyla da kadınları etkiliyor.
dunyanin_en_yakisikli_erkekleri_hangi_ulkede
Güney Afrika: Listenin 3. sırasını güçlü kas yapıları, cesur tavırları ve yanık ten renkleriyle Güney Afrika erkekleri alıyor. Ayrıca da belirtelim Güney Afrika erkekleri büyük bir özgüvene de sahiptirler.
İspanya: Bronz tenleriyle ve romantik oluşlarıyla kadınların başını döndüren İspanyol erkekleri, listenin 4. sırasında yer alıyor.
dunyanin_en_yakisikli_erkekleri_nerede

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir