Dünyanın en ucuz 10 tatil şehri!

Dünyanın en ucuz 10 tatil şehri!

Birkaç gün önce Tatil Uzmanı olarak sizlere dünyanın en pahalı şehirleri hakkında bilgi vermiştik. Ama tabii madalyonun diğer tarafı da var. Yaşamak ve tatil için dünyanın en ucuz şehirleri Asya, Kuzey Afrika ve Güney Amerika kıtalarında bulunmaktadır. Düşük bütçeli tatil düzenlemek için bir teşvik olarak bu listeye dikkatle bakmanızda fayda var!
enucuz
Dünyanın  en ucuz 10 listesinde şehirlerin bazıları, siyasi ve ekonomik sorunlar ile birlikte gelen, yolculuk ve  güvenlik riski taşırlar. İlk etapta bu listede Pakistan’da Karaçi yer almaktadır. Venezuela, Hindistan ve Karakas Bangalore onu takip etmektedir. Bunlar en ucuz tatil şehirleri arasında en iyi 3 şehir olmasına rağmen kendi nüfusunun çoğunluğunun temel ihtiyaçlarını bile karşılamak için yeterli kaynağa sahip olmadığı söylenebilir. İşte dünyanın tatil için en ucuz 10 ucuz şehrin tam listesi:

  1. Karachi, Pakistan
  2. Bangalore, Hindistan
  3. Karakas, Venezuela
  4. Mumbai, Hindistan
  5. Chennai, Hindistan
  6. Yeni Delhi
  7. Tahran, İran
  8. Şam, Suriye
  9. Katmandu, Nepal
  10. Cezayir, Cezayir

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir