Dünya’nın en lüks otellerinde tatil

Dünya’nın en lüks otellerinde tatil

Yüksek teknolojinin yarattığı tasarım harikası oteller tatilcileri her ne kadar kendine hayran bıraktırsa da otel de kalma bedeli dudaklarını uçuklatıyor. Çünkü bu otellerde sadece bir gece kalmak bile neredeyse bir servet ödetiyor. Baştan söyleyelim bu otellerden bazılarının yapımı henüz tamamlanmamış.

1-The Poseidon Undersea Resort: Fiji adasında yer alan bu denizaltı oteli denizin yaklaşık 330 metre altına inşa edilmiş. Tatilini denizin altında geçirmek isteyen tatilciler için etkileyici bir otel. Eğer tatilinizin tamamını denizinaltında geçirmek istemiyorsanız bunun içinde bir önlem alınmış ve denizin kenarına lüks bungalowlar yapılmış. Bu bungalowlardan istediğiniz zaman denizaltı oteline denizaltılarıyla inme şansınız da var.  Bu son derece lüks otelde daha da fazla lüks bir tatil yapmak isterseniz de VIP odalar mevcut.dunyanin_en_lüks_otelleri
2- Foldable Hotel Pods: Bir yelkenli gibi görünen ama lüks bir otel olan Foldable Hotel Pods, dünyanın istediğiniz yerinde size tatil yapma imkanı sunuyor. Taşınabilir bir otel olan Foldable Pods’da tatil yerinizi siz seçiyorsunuz. Bu muhteşem otelin tasarımıcısı ise Merkezi Londra’da bulunan M3 mimarlık.
dunyanin_en_lüks_otelleri2
3- The Hotel Burj Al-Arab: Dubai’de yapay bir adanın üstüne kurulu yelken şeklindeki otel, 280 metre alana sahip. 321 Metre yüksekliğindeki otel aynı zaman da dünyanın bütün otellerinin arasında en büyük avluya sahip. Dünya’nın en değerli mermerleri bulunan otel, yapısı bakımından dünyada tek.dunyann_en_lüks_otellerii

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir