Dünyanın en iyi su sporu bölgeleri!

Dünyanın en iyi su sporu bölgeleri!

Yaz tatilinizi su sporları ile renklendirmeye ne dersiniz? Su sporu meraklıları için vazgeçilmez lokasyonları sizler için derledik;
Miami – Jet Ski: Amerika’nın tatil kenti Miami, jest ski tutkunlarının vazgeçilmez bir lokasyonu. Bir çok ünlü isminde tercih ettiği destinasyon olan Miami, jest ski keyfini doruklarda yaşayacağınız bir yer.
su_sporlari_en_iyi_nerelerde_yapilir
Fas – Uçurtma Sörfü: Fas sahilleri, uçurtma sörfçülerinin yoğun ilgisini çeken bir bölge. Burası ayrıca bir çok uçurtma sörfü turnuvalarına da ev sahipliği yapıyor.
su_sporlari_en_iyi_nerelerde_yapilir_2
Rodos – Su Kayağı: Ege denizinde bulunan on iki adanın en büyüğü olan Rodos, su kayağı için son derece uygun bir ortam sunuyor.
su_sporlari_en_iyi_nerelerde_yapilir_3
El Medano – Rüzgar Sörfü: El Medano Adası yılın her döneminde kuvvetli rüzgârların etkili olduğu bir bölge. Burası rüzgar sörfüne yeni başlayanlar için yaratılmış gibi. Sığ suları ve yılın her dönemi 25 derecenin altına düşmeyen su sıcaklığı ile muhteşem bir deneyim sunuyor.
su_sporlari_en_iyi_nerelerde_yapilir_4

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Spor

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir