Dünyanın en iyi alışveriş şehirleri nerelerde bulunuyor?

Dünyanın en iyi alışveriş şehirleri nerelerde bulunuyor?

Siz de tatilde adım attığınız şehri tanımak için mağazadan pazara, pazardan küçük dükkanlara koşan ve oralarda saatlerce vakit harcayanlardan mısınız? O zaman alışverişin keyfini doyasıya çıkarabileceğiniz şehirleri keşfedin!
Dubai, Burjuman: Dubai’nin en popüler alışveriş merkezlerinden biri olan Burjuman’da tek çatı altında özel markaların bir araya geldiği alışveriş merkezlerini gezebilirsiniz.

Hong Kong, Times Square: 2009 yılında açılan Times Square Kore’nin en geniş alışveriş merkezlerinden biridir. Bu çok amaçlı geniş alışveriş dünyasının içinde otel, sinema, 100’den fazla mağaza, bahçeler ve dinlenme noktaları bulunmaktadır.

Paris, La Fayette: Muhteşem bir alışveriş merkezi, dünyaca ünlü bir çok markayı bulabileceğiniz ve kendinizi özel hissedebileceğiniz bir merkez burası. La Fayette, ziyaretçilerine hem lüksü hem de ucuzu bir arada sunuyor!

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir