Dünyanın En iyi 5 Online Oyunu!

Dünyanın En iyi 5 Online Oyunu!

Sizin için en iyi 5 online oyunu listeledik.
1-League Of Legends  Bütün zamanların en efsane online oyunları arasında gösterilen Leuge Of Legends, bütün oyun algoritmalarını alt-üst eden bir oyundur. Riot Games tarafından üretilen ve LoL olarak kısaltılan bu oyunda, oyuncular şampiyon olarak isimlendiriliyor.Bu oyun karşı tarafın kulesini yok etmek sonucu oyun sonlanıyor. Şampiyonların yeteneklerine göre koridor düzenlenmesi yapılırken, her yeni metada şampiyonların güçleri ve özellikleri tekrardan güncelleniyor.
2-Dota2 Dota 2, Valve oyun firması tarafından geliştirilen ve steam üzerinden oynanabilirlik sağlayan ücretli bir oyun olmasına rağmen, 2013 yılından beri ücretsiz olarak erişilebilen bir oyun haline gelmiştir. Oyun içi karakterlerden kahraman diye bahsedilirken her karakterde 3 ana özellik bulunmaktadır. Çeviklik, kuvvet ve zeka olarak ayrılır. Dota 2 hem oynanabilirliği, hem grafikleri, hem de dünya çapındaki milyonlarca oyuncusuyla listemize 2. sırada yer alıyor.
3-minecraft Minecraft bu online oyunlar arasında grafik ayrıntıları ve görsellik açısından kendini baya bir gerilerde bıraksada da oynayanların aldığı zevk ve oynayan kişi sayısı düşünüldüğünde bambaşka bir düşünce yaratıyor Mojang firması tarafından üretilen Minecraft, sonraları şirket ile birlikte Microsoft’a satılsa da gelişimini devam ettirerek kullanıcı sayısını her geçen gün arttıran bir oyun oldu.
en_iyi_5_online_oyun
4- World Of Warcraft World Of Warcraft Blizzard firmasının 2004 yılında oyun dünyasına sunduğu ve her sene gelen güncelleme ve yamalarıyla bütün dünyada ilgiyle takip edilen, çoğu kişiye göre de MMORPG oyunlarının efendisi olarak değerlendirilen bir oyundur.Çoğu kişi tarafından WoW olarak kısaltılan bu efsane oyun, birçok yamasıyla daha önümüzdeki yıllarda devam edecek gibi görünüyor.
5- Counter Strike Counter Strike, Minh Lee ve Jess Cliffe tarafından geliştirilen Half Life adlı oyunun bir eklentisi iken, daha sonraları Valve Coroporation isimli firma tarafından satın alınarak geliştirilen bir FPS oyunudur. Temel kategoride Terörist Ve Counter Terörist olarak iki ana gruba ayrılan oyuncular karşılıklı olarak alanlarını ele geçirme, bomba kurma ve imha etme ve rehinelerin kurtarılmasını sağlama, birbirlerini öldürme amaçlarını gerçekleştirmeye çalışıyor.
en_iyi_5_online_oyun_2

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Teknoloji

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir