Dünyanın en ilginç lobilerine sahip otellerde tatil!

Dünyanın en ilginç lobilerine sahip otellerde tatil!

Bir otel için hiç kuşkusuz lobi dekorasyonu oldukça önemlidir. Otel, ofis vb. mekanlara girildiği ilk anda lobi tasarımı kişiler üzerinde mekan ile ilgili ilk izlenimi oluşturur. Bir otelin lobisi, aynı zamanda o otelin karakterini de yansıtır, bir başka deyişle özetler. Biz de sizlere dünyanın en ilginç lobilerine sahip otelleri derledik;
Barcelo Malaga: 4 yıldızlı bu otel, Malaga şehrinin kalbinde yer alan tanınmış bir oteldir. Lobi tasarımıyla öne çıkan bu otelde paslanmaz çelikten yapılmış dev kızak EDHA hemen dikkatinizi çekecek. Misafirler bu etkileyici kızakla birinci kattan otelin şık B-Lounge barına inebiliyor.
dunyanin_en_ilginc_lobilerine_sahip_otel_tasarimlari
Room Mate Grace: New York’ta bulunan bu otelin lobisinde bir yüzme havuzu bulunuyor. İç ısıtan aydınlatması ve minderli kolezyum tarzı koltuklarıyla dikkat çeken havuz 24 saat açık.
dunyanin_en_ilginc_lobilerine_sahip_otel_tasarimlari_2
Ovolo 1888 Darling Harbour: 4 yıldızlı bu otel ilk Instagram oteli olarak biliniyor. Sidney’de bulunan Ovolo 1888 Darling Harbour’un lobisinde Instagram teması hakim. Çünkü misafirlerin check-in işlemleri Instagram üzerinden yapılıyor. Lobideki barın yanında yer alan “selfie” standı, misafirlerin kolayca fotoğraf çekebilmesi için düşünülmüş. Üstelik çekilen resimler, otelin renkli Instagram hesabını gösteren ekranlarda hemen yayınlanıyor. Ayrıca şunu da belirtelim; 10.000’den çok Instagram takipçisi olan misafirler, otelde ücretsiz konaklayabiliyor.
dunyanin_en_ilginc_lobilerine_sahip_otel_tasarimlari_3

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir