Dünya’nın en ilginç hostellerinde tatil!

Dünya’nın en ilginç hostellerinde tatil!

Klasik bir hostelden fazlasını arayanlar için inşaa edilmiş, muhteşem mimari tasarımıyla oldukça etkileyici ve farklı olan hostelleri seçtik. İşte dünyanın en ilginç hostelleri;
Ağaç Evler, Türkiye:Antalya Olimpos’ta bulunan Kadir’in Ağaç Evleri, dünyanın en ilginç hostelleri arasında yer alıyor. Doğanın içinde, oldukça keyifli bir konaklama imkanı sunan Kadir’in Ağaç Evleri, macera ruhunu henüz yitirmemiş gezginler için ideal bir tatil yeri.
agac_ev_olimpos
Hapishane Hostel, İsveç:Stockholm’da bulunan Langholmen Hostel, 1989 yılında kapanana kadar, 500 hücresi bulunan, İsveç’in en büyük hapishanesiydi. 1991 yılında hapishane olarak kullanılan Crown Remand Hapishanesi, son derece çekici bir tatil kaçışı yapmak isteyenler için tekrardan düzenlenip, eşsiz bir hostele dönüştürülmüş.
hapishane_hostel
Kale Hostel, Hollanda:Kuzey Hollanda’nın merkezi bölgesinde yer alan Stayokay Heemskerk Hostel, peri masallarına özgü muhteşem güzellikteki atmosferini yaşayabileceğiniz bir hostel. 13. yüzyıldan kalma Assumburg Şatosu’nda bulunan bu hostelin hendek, kule ve kraliyet dekoruna sahip odaları bulunuyor.
kale_hostel_hollanda
Deniz Feneri Hostel, ABD:California’da önceleri sis istasyonu olarak inşaa edilen bu harika deniz feneri HI tarafından korunarak tekrar dekore edilmiş ve bir hostel hizmeti vermeye başlamıştır. 45 yataklı Point Montara Lighthouse Hostel, gözlerden uzak bir plaj, 6 km genişliğinde gel-git havuzları, bar ve diğer imkanlarla, ziyaretçilere muhteşem bir tatil imkanı sunuyor.
deniz_feneri_hostel
Küp Hostel, Hollanda:Hollanda’nın Rotterdam kentinde bulunan Hostel Stayokay Rotterdam, 1984 yılında Hollanda’lı mimar Piet Blom tarafından tasarlanmıştır. Çarpıcı biçimde dizayn edilmiş küp evlerden oluşan bu hostel, müşterilerine oldukça zevkli döşenmiş özel odalar, aile odaları ve yatakhane tipi odalar ile farklı hizmetler sunuyor.
küp_hostels

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Tatil Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir