Dünya’nın en ilgi çekici barları

Dünya’nın en ilgi çekici barları

İlginç konseptlere sahip bar arayışında mısınız? O zaman bu barlar tam sizlik. Dünya’nın en tuhaf, en ilgi çekici barlarını seçtik. İşte iddialı ve ilgi çekici olduğunu düşündüğümüz o barlar;

Baobab Tree Bar:Güney afrika‘nın en yaşlı ve en büyük 6000 yaşında olan Baobab ağacının içine inşa edilen bir bar bulunuyor. Bu barda şarap mahzenlerinden istediğiniz şarabı seçip içebiliyorsunuz. 15 kişilik masa ve sandalye sığdırılan bu ağaç içi bara turistler yoğun ilgi gösteriyor.
tree_bar
Sonsuzluk-Tabut Bar: Truskavets, Ukrayna’da bulunan bu bar, daha çok turistleri uğrak yeri. İsminden de anlaşıldığı gibi tabut şeklinde olan bu bar, sizi tabutun içindeymişsiniz gibi bir his veriyor. İçerisi mumlar ve çiçeklerle süslenmiş olan bu bar, 6metre genişliğine ve 6 metre yüksekliğine sahip.
tabut_bar
Alcatraz Er:Tokyo ‘da bulunan bu tuhaf ve karanlık bar, hem hastane hem hapishane konseptine sahip. Yani Alcatraz Er barında kendinizi hem mahkum hem de hasta hissedebiliyorsunuz. Bu bara girdiğinizde sizi kapıda bir hemşire karşılıyor ve kan grubunuzu soruyor. Kan grubunuza uygun içecekleri size getiriyor. Yemek menüsüde bir o kadar ilginç. Menüde tavuk ayağı, kalın bağırsak gibi seçenekler mevcut.

alcatraz_er
Vampire Cafe:Tokyo’da bulunan bu mekanın, en popüle içkisi kan pıhtısı. Bu barda kendinizi vampir evindeymiş gibi hissedeceksiniz. Bu barda tanımadığınız kişilerle oturacağınız özel odalar da mevcut.
vampir_kafe

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir