Dünyanın en dakik havayolu firması KLM!

Dünyanın en dakik havayolu firması KLM!

Hollanda Kraliyet Havayolları FlightStats platformu tarafından, 2014 yılında uçuşlarda zamanlama anlamında en doğru  havayolu seçildi. “Zamanında Performans Hizmet Ödülleri” FlighStats tarafından her yıl tarifeli uçuşlarda, uçuş saat dilimine en uygun olarak en iyi hizmeti gösteren havayolu firmasını seçiyor.
klmresim
KLM 2014 yılında kategorisinde “Büyük uluslararası havayolu” galibi ilan edildi. FlightStats  finalistleri ve kazananları seçerken uçuş ve Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü, havayolu, havaalanı ve rezervasyon sistemi lider havayolu gibi kuruluşlar tarafından sağlanan varış saati durumu verileri analiz etti.  Kategori için “Büyük uluslararası havayolu,” FlightStats kilometre başına kullanılabilir koltuk sayısına göre, dünyanın en büyük havayolu firmalarını dikkate aldı. 2014 yılında, havayolu, en az üç küresel bölgede 1000’den fazla uçuş olması gerekiyordu. İstatistiksel veriler yaklaşık 7.6 milyon uçuş toplam 31 havayolu tarafından işlendi.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir