Dünyanın en büyük seks festivali!

Dünyanın en büyük seks festivali!

Barselona‘da yapılan Uluslararası erotik filmler festivali çok yaklaştı! Tatilinizi seks üzerine kurulu tabuları yıkarak geçirmek ister misiniz ? Bu festivalde sürekli porno filmler gösteriliyor. Bunun dışında da iç çamaşırı şovları, seks ürünleri panayırı gibi etkinliklerde yer alıyor. Eylülde yapılacak olan Uluslararası erotik filmler festivali şimdiden en çok beklenen festivaller listesinde 1. sıraya oturdu. Yurtdışında tatil planı yapıyorsanız yazın tadını Barselona’da çıkarabilirsiniz.
seks_festivali
Hem bu festivale gidip yeni şeyler keşfedebilir hem de Barselona’yı dilediğiniz gibi gezebilirsiniz. Bu festival diğerlerine göre daha çok ilgi görüyor. Dünyanın en büyük seks festivali ünvanını da ziyaret eden kişi sayısından almıştır. Her yıl milyonlarca kişi seks üzerine olan tabuları yıkmak için bu festivalde bulunuyor. Sizde bu yıl katılanlardan biri olabilirsiniz. Eylülde yapılacak olan festivalin biletleri şimdiden tükenmeye başladı.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir