Dünya yıldızları tatil için Urla’yı tercih etti!

Dünya yıldızları tatil için Urla’yı tercih etti!

Türkiye, doğa güzellikleriyle oldukça çekici olması nedeniyle yabancı turistlerin de tatil için sık sık tercih ettiği yerlerin başlarında geliyor. Dünyanın sayılı zenginleri ve Hollywood yıldızlarının da sık sık tercih ettiği Ege ve Akdeniz bölgeleri hala bozulmamış koylarıyla gözde tatil yerleri arasında yerini almış durumda.
izmir_urla_angelina_jolie_brad_pitt
Geçtiğimiz günlerde ise Oscar ödüllü Hollywood çifti Angelina Jolie ve Brad Pitt, İzmir’in Urla ilçesi yakınlarında 2.6 milyon dolara denize sıfır bir villa satın aldı. Çiftin 10.000 metrekarelik bir dış yüzeye sahip villasının yedi yatak odası, iki oturma odası, özel havuzu ve spor salonu bulunuyor. Angelina Jolie ve Brad Pitt’in İzmir’in Urla ilçesinden villa almasının ardından dünyaca ünlü futbol yıldızı Cristinao Ronaldo‘nun de yine Urla’dan ev baktığı ortaya çıktı.
angelina_jolie_brad_pitt_ege
Angelina Jolie ve Brad Pitt’e villayı satan uluslararası gayrimenkul şirketinin Türkiye temsilcisi Oya Paktaş “Pitt ve Jolie çiftine ev satmamız sanırım dikkatlerini çekti. Ronaldo menajeri aracılığıyla şirkete ulaşarak Ege’de sahibi olduğumuz gayrimenkulleri incelemek istediğini söyledi. Mail yoluyla Urla ve Bodrum’dan ev örnekleri gönderdik. Eğer Urla’daki evi kabul ederse Bradd Pitt ile Angelina Jolie’yle Cristiano Ronaldo komşu olacak” diye açıklamada bulundu.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir