Dünya Sınırlarını Aşan Tatil

Dünya Sınırlarını Aşan Tatil

Seyahatin geleceği raporunun son saptamasına göre 2014 yılında dünyanın altında bulunan yörüngesine seyahat etme imkanına sahip olacaksınız. Ultra yükseklik sayesinde dünyayı izlemek mümkün hale gelecek.
Uzun zamanlı düşünüldüğünde tatilciler yalnızca uzaya çıkmakla kalmayacaklar. Aynı zamanda uzayda belirli bir vakit zaman geçirebilecek ve evrenin sonsuz güzelliğinin seyrine doyabilecekler. Uzmanların yorumları ise şu yönde, uzaya seyahat edebilmenin gerçek bir kilometre taşı olacağını açıkladılar.670x210(çift-foto)-dünya-sınırı
Fakat bütün bunlar bir yana çok daha heycan veren bir kısmı daha var bu öngörüşün. Uzayın keşfi esnasında kullanılan teknolojinin günümüz havacılık sektörüne katacağı yenilikler. Mesela tatilciler Londradan herhangi bir yere 2.5 saatte ulaşabilecekler, normalde bu süre yaklaşık 22 saat kadar. Bir yere seyahat etmek bugünle kıyasla daha kolay ve çok daha hızlı bir hal alacak.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir