Dubai tatilinde en iyi alışveriş!

Dubai tatilinde en iyi alışveriş!

Dubai’de alışverişin en güzel yanı satın aldığınız hiçbir ürün için vergi ödemiyor olmanız. Dünyanın tüm ünlü marka ve ürün çeşitlerini Dubai’de bulabilirsiniz. Üstelik vergi ödemeden!… Dubai tatilinizde sizde bir alışveriş planlıyorsanız, size en iyi alışveriş için bazı tüyolar vereceğiz.Dubai alışverişlerinde ilk ve en önemli kural alışverişteyken AVM içerisinde saatlere dikkat etmek zorundasınız..
dubaide-alisveris
Çünkü bazı açık çarşı içerisindeki Avmlerin saatleri çok değişkendir. Örneğin Gold Souk ve Spice Bazaar gibi çarşılar sabah 09.00 – 13.00 arası ve 16.00 – 21.00 arası açıktır. Cuma günleri ise İslam dininin hakim olduğu müslümanlar Cuma günleri, mübarek gün olarak yaşadıklarından dolayı dükkanlar tamamen kapalıdır. Cumartesi günleri de öğleden sonra açıktır. Alışveriş merkezleri Pazar, Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri 10:00 arası 22:00, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri ise 10:00 arası 24:00 açık oluyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir