Dövmeler nasıl sildirilir?

Dövmeler nasıl sildirilir?

Büyük bir heves ile yaptırdığınız dövmelerinizden belli bir zaman sonra sıkılabilirsiniz. Özellikle gençler için ileride ki iş hayatlarında vücutlarında bulunan dövmeler ciddi şekilde sorun teşkil edebilir. Bu durumda dövmelerinizi sildirebilmek için lazer devreye giriyor. Lazerle dövme sildirmek gerçekten işe yarıyor. Fakat dövmenizi sildirme de kararlı değilseniz veya tekrar dövme yaptıracaksanız sildirmeyin.
dovme_sildirmek
Çünkü deri üzerinde ne kadar işlem yapılırsa o deri o kadar çok yıpranır, sarkar, görüntüsünde ciddi anlamda değişmeler olabilir. Dövmeniz ne kadar küçükse o kadar kısa süre içerisinde dövmenizi sildirebilirsiniz. Tabii dövme boyutunda fiyat da değişebiliyor. Örneğin lazerle dövme sildirme işlemi 500-600 tl civarındadır. Dövmenin boyutuna göre seans uygulanır. Tek renk ve orta boy ise 4 seans sonra dövmenizden kurtulabilirsiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir