Dosso Dossi podyumunda Paris Hilton rüzgarı esti!

Dosso Dossi podyumunda Paris Hilton rüzgarı esti!

Geçtiğimiz yıl Victoria’s Secret’in Brezilyalı ünlü modelleri Adriana Lima, Isabeli Fontana, Izabel Goulart ve Ana Beatriz Barros’u aynı anda podyuma çıkartarak dünya genelinde büyük ses getiren Dosso Dossi Fashion Show, bu yıl da dikkatleri üzerine çekti.

Hilton Otelleri’nin veliahtı Paris Hilton ile birlikte Türk mankenler podyuma çıktı. Dosso Dossi Fashion Show için Antalya’ya gelen Paris Hilton’a, Çağla Şikel, Deniz Akkaya, Demet Şener, Şebnem Schaefer ve Özge Ulusoy’un yanı sıra Türkiye’den 40 manken eşlik etti.

Amerikalı moda tasarımcısı Paris Hilton, Türkiye’de çok özel bir ev sahipliği olduğunu belirterek, “İnsanlar çok sıcak.” dedi. İzleyicilerin büyük ilgi gösterdiği Hilton, podyumda 3 farklı elbise giydi. Kaygan podyum nedeniyle Paris Hilton, küçük bir düşme tehlikesi geçirmeden kendini toparladı. Hilton, gecenin ikinci elbisesini ise Mustafa Sandal ile birlikte tanıttı. ‘Ben Olsaydım’ adlı şarkısı eşliğinde Hilton ile birlikte yürüyen Sandal, defileye renk kattı.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir