Dosso Dossi Fashion Show Antalya’ya damga vurdu!

Dosso Dossi Fashion Show Antalya’ya damga vurdu!

Dosso Dossi Fashion Show moda masalı başladı. Bu ışıltılı dünyaya adım atar atmaz hayalleriniz gerçeğe dönüşüyor. İş ve Tatili birleştiren Dünya’nın ilk ve tek organizasyon’u Antalya‘da düzenlendi. Dosso Dossi’nin tüm aşamaları unutulmaz bir görsel şölen için titizlikle planlandı. En prestijli markaların binlerce modeli fuar alanında sizin için sergileniyor. Dileyen kolayca sipariş verebiliyor. Podyumda dünyaca ünlü modellerin rüzgarı eserken butik ve mağazalar yeni kreasyonları herkesten önce gördü. Modanın büyülü atmosferi herkesi içine çekti. Heyecanın hep dorukta olduğu Fashion Show’da konser ve eğlenceli aktivitelerle bütünleşiyor.

 
Tekstil Dünya’sına renkler kazandıran Dosso Dossi, kısa zamanda büyük işlerin altına imza atarak tüm Dünya’da adından söz ettiriyor. 19. Dosso Dossi Fashion Show’da baş manken olarak podyuma Lidsay Ellingson çıktı. Ellingson ile ünlü 40 manken podyumda yürüdü. 8 – 13 Aralık tarihlerinde Antalya Expo Center’de Dosso Dossi Fashion Show ve etkinlikleri devam edecek. Etkinlik kapsamında Dünyaca ünlü şarkıcı Dr Alban‘da geceye renk ve coşku kattı. Dosso Dossi organizasyonu kapsamında Antalya Expo Center’de düzenlenen fuar alanında Laleli, Merter, Osmanbey ve Çağlayan ağırlıklı olmak üzere tekstil üreticileriyle alıcıları bir araya getirileceği kaydedildi. Etkinlik sırasında dünyaca ünlü top modellerin katıldığı bir defile, ünlü şarkıcıların sahne aldığı konserler ve sürprizlerle dolu etkinliklerin düzenleneceği ifade edilirken, tekstil alıcılarının beraberlerinde aileleriyle birlikte geldikleri Antalya’da hem alışveriş hem de tatil yapma imkanı buldukları belirtildi.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir