Doğayı keşfedebileceğiniz konforlu bir tatil için haydi glamping’e!

Doğayı keşfedebileceğiniz konforlu bir tatil için haydi glamping’e!

Seyahat trendlerinin ilk sırasında yer alan glamping “Glam camping” yani “lüks kamp”ın kısaltmasıdır. Sakin ormanlık bir ortamda rahatınız hiç bozulmadan şık ve konforlu çadırlarda, ağaç-evlerde kamp yapma şansı yakaladığınız bu uygulamanın en büyük özelliği doğa dostu olması. Doğanın içinde unutulmaz bir deneyim yaşamak isteyenlerin glamping tercihleri…
*Kulübeler;
Hem kamp yapmanın özgürlüğünü hem de modern bir otelin size sunulacağı bir çok hizmeti bulabileceğiniz kulübeler glamping tesislerinin sunduğu bir konaklama alternatifidir.
*Tipi;
Kışın sıcak yazın serin bir ortam sağlayan tipi tarzı çadırlar deriden yapılmıştır ve lüks imkanlarla donatılmıştır. Hiç bir modern ihtiyaçtan mahrum kalmayacağınız gösterişli çadırınızı ister dağların zirvesine ister kırların ortasına kurun.
Dogayi_kesfedebileceginiz_konforlu_bir_tatil_icin_haydi_glamping_e_
*Karavanlar;
Özgür ruhlu tüm gezginlerin aklının bir köşesinde vardır karavan tatili yanınızda olmasını istediğiniz kişilerle keyfinize göre rota belirleyebileceğiniz inanılmaz bir deneyim fırsatıdır.
*Ağaçevler;
Kurulduğu ağacın boyutuna göre şekillendirilen lüks evler seyahat severlerin en çok tercih ettikleri glamping alternatiflerinin başında gelir. Mimarisiyle gözümüzü dolduran ağaç evlerden herhangi birinde insan tüm ömrünü geçirebilir.
Dogayi_kesfedebileceginiz_konforlu_bir_tatil_icin_haydi_glamping_e_2

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir