Doğal yollarla inci gibi dişlere sahip olabilirsiniz!

Doğal yollarla inci gibi dişlere sahip olabilirsiniz!

Kim istemez ki bembeyaz dişlere sahip olmayı…arzu ettiğiniz bu bembeyaz mükemmel dişlere kavuşmak için sizlere birkaç tavsiyemiz olacak.
Karbonat, adaçayı ve tarçın karışımı
1 çay kaşığı tarçın, 1 çay kaşığı karbonat ve 1 çay kaşığı adaçayını birbirine ekliyoruz. Islak ve temiz bir diş fırçası ile dişlerimizi fırçalıyoruz. Her akşam yatmadan önce bunu düzenli olarak yapın ve takip edin sonucu 1 haftada göreceksiniz.
Tuz
Antibakteriyel bir temizlik maddesidir. Macununuza tuz ekleyip kullanmak, tuzun aşındırıcı özelliğinden dolayı, dişlerinizdeki kalıntıları giderir böylece temiz ve beyaz dişlere kavuşursunuz.
Karbonat
Yapılan son çalışmalar, karbonatın en güçlü ve en güvenilir diş beyazlatıcı olduğunu gösteriyor. Sizin yapmanız gereken tek şey; biraz suyla, karbonatı karıştırıp macun kıvamına getirmek, bu macunu fırçaya sürüp, dişlerinizi fırçalamak hepsi bu. Ancak sık sık uygulanmamalı, dişlerde aşınmaya neden olup, diş çürüklerine yol açabilir.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir