Dinyeper Nehri’nde harika gezinti!

Dinyeper Nehri’nde harika gezinti!

Rusya ve Ukrayna arasında bulunan Dinyeper Nehri’nde tatil yapmak ister misiniz ? Avrupa’nın 3. büyük nehrini görmeyi kim istemez ? Bu nehir üzerinde harika turlara katılabilir, istediğiniz gibi zaman geçirebilirsiniz. Bu turlar sizlere Kiev’den Odesa’ya kadar inanılmaz bir Ukrayna gezisi imkanı sunuyor. Kiev gotik dini yapıları, tarihi köyleri, müzeleri ve kent yaşamıyla oldukça dikkatinizi çekecektir.
Dinyeper_nehri
Nehir turuna katılacakların görecekleri muhteşem şeyler var. Sosyalist tarihten kalan birçok yapı da bunlardan biridir. Rusya’yı ve Ukrayna’yı daha çok tanımak ister misiniz ? Eğer öyleyse Dinyeper Nehri sizlere bu fırsatı sunuyor. Tatil anlayışınızı biraz değiştirip hem nehir üzerinde süzülürken hem de birçok yeri gezmek sizleri çok mutlu edecektir. Dinyeper Nehri’nin, Rus ve Ukrayna kültürünün tadını çıkarmak gerek.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir