Dikkat fazla bronzlaşmak cildi yaşlandırıyor!

Dikkat fazla bronzlaşmak cildi yaşlandırıyor!

Tatilin ve yaz aylarının vazgeçilmezi bronzlaşmak güzelliğinize güzellik katarken aynı zamanda sizleri yaşlandırıyor. Aşırıya kaçıp fazla bronzlaştığınız zaman cildiniz yaşlanıyor ve bu bronzlaşma cildinizde kalıcı izlere, hasarlara neden oluyor. Tatile gittiğinizde ne kadar bronzlaşırsanız o kadar güzelleşeceğinizi düşünmeyin. Tam aksine güneş altında daha az kalın ve güneş kreminizi kesinlikle yanınızdan ayırmayın.
bronzlaşmak
Uzmanlar, güzel görünmek uğruna aşırı düzeyde güneşlenenlerin ve güneşe kendilerini maruz bırakanların kalıcı cilt sorunları yaşayabileceği uyarısında bulunuyor. Güneş cildi daha erken yaşlandırdığı için yaz ayları ve tatil boyunca bol bol A, E ve C vitaminleri ile beslenin. Bunun yararını çok kısa sürede göreceksiniz. Ayrıca günde 2 litre su tüketerek cildiniz eski parlaklığına kavuşabilir. Yaz aylarının tadını çıkarırken sağlığınızdan ve güzelliğinizden olmayın!

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir