Didim tatilinizde yüzebileceğiniz en güzel plajlar!

Didim tatilinizde yüzebileceğiniz en güzel plajlar!

Türkiye’nin tarihi ve denizi birleştiren nadir tatil beldelerinden biri olan Didim; hem kültürel tatil turizmi hem de yaz turizmi için oldukça ideal bir destinasyon. Peki Didim tatilinde hangi plajlarda yüzülür?
Altınkum plajı: Altınkum merkezindeki bu halk plajı, Didim’e yalnızca 10 dakikalık uzaklıkta yer alıyor. Mavi bayraklı bu plaj, müthiş kumu, ılık ve sığ denizi ile tüm tatilcilerin göz bebeği olmuş bir plajdır.
didim_en_iyi_plajlar
Manastır Koyu: Didim çevresindeki en sakin koylardan olan Manastır Koyu, özellikle sakin bir köşe arayanlar için güzel bir plajdır.
didim_en_iyi_plajlar_2
Akvaryum Koyu: Bir dönem balık tesisi olarak kullanılan Akvaryum koyu doğal güzellikleri ile oldukça dikkat çekmektedir. Sığ bir denizi vardır. Deniz kenarı yer yer kumluk fakat deniz dibi tamamen kumdur.
didim_en_iyi_plajlar_3
Cennet Koyu: Ufak bir kumsala sahip olan bu plaj oldukça berrak bir denize sahiptir. Kuma sahip bir plajı vardır.
didim_en_iyi_plajlar_4
Akademi Koy: Mavinin her tonunun hakim olduğu sığ ve duru denizi, altın sarısı kumu ile denizin ve güneşin keyfini çıkaracağınız bu plajın işletmeciliği Polis akademisine ait.
didim_en_iyi_plajlar_5

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir