Denizli’de piknik yapılacak en iyi yerler!

Denizli’de piknik yapılacak en iyi yerler!

Havalar açtıkça açtı, güneş kavurdukça kavurmaya başladı. Kısacası artık eve kapanmak yerine doğayla haşır neşir olmanız gerekiyor. İşte Denizli’nin doğayla buluşacağınız piknik yerleri;
Çamlık Mesireliği: Çamlık Mesireliği Denizli Çamlıkta bulunan muhteşem bir parktır. İçerisinde parklar, küçük hayvanat bahçesi, seyir kalesi, şelaleler, ateşli ve ateşsiz piknik alanı lokantalar, 2 adet gölet ve bir köpek eğitim merkezi bulunuyor.
denizli_piknk_yerleri
İncilipınar Parkı: Denizli kent merkezinde bulunan İncilipınar, Ege’nin en güzel parkıdır. Bu muhteşem park, büyük çınar ağaçlarıyla birlikte, soğuk su kaynaklarının, havuzların, çocuk parklarının, piknik alanlarının ve spor aletlerinin bulunduğu bir mesire yeridir.
denizli_piknk_yerleri_2
Eskihisar Parkı: 50.000 metrekare alana sahip olup Denizli’nin en büyük parklarından biridir. İçinde şelale, çocuk parkı, kafeterya ve 110 metre uzunluğunda sentetik kızak pisti vardır. Güzel bir dinlenme alanıdır.
denizli_piknk_yerleri_3
Adalet Parkı: Denizli’nin 2. büyük park olma unvanını taşıyan park, yeşillikler içerisinde, suyun dinlendirici müziği eşliğinde, sevdiklerinizle birlikte hoşça vakit geçirebileceğiniz bir mesire alanıdır.
denizli_piknk_yerleri_4
Servergazi Parkı: Denizli için ayrı bir öneme sahip olan bu parkın içinde Selçuklu Komutanı Servergazi Türbesi bulunuyor. Alanda piknik alanları, yürüyüş yolları çocuk oyun alanları, restoran ve büfeler bulunurken görülmeye değer bu park özellikle hafta sonları yoğun ilgi görüyor.
denizli_piknk_yerleri_5

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir