Datça’da kamp tatili yapabileceğiniz en iyi yerler!

Datça’da kamp tatili yapabileceğiniz en iyi yerler!

Muğla’nın ünlü ilçesi Datça, Türkiye’nin en şirin yerlerinden.. Kamp tatilini Datça’da yapabileceğiniz en iyi yerleri araştırdık;
Aktur Camping: Datça merkeze 30 km uzaklıkta olan bu alan, oldukça geniş bir alana yayılmıştır. Aktur Camping Datça, çam ormanı ve denizin buluştuğu dünyanın oksijen deposu cennet köşelerinden biridir. 33.500 m2 üzerine kurulmuş 140 kampçı ünitesi (çadır ve karavan) ve 420 kampçının konaklayabileceği alana sahip.

Gülbahar Pansiyon & Camping: Bu yer hem kamp alanı hem de pansiyon olma özelliğine sahip. Datça merkeze 25 dk. mesafede bulunan bu kamp alanı, hem restoran olarak hafta sonu tatilcilerinin, hem de bahçesindeki çadır alanıyla kamp meraklılarının kalbini fethediyor.

Ederlezi Glamping: Domates tarlaları içerisinde denize oldukça yakın olan bu kamp alanı glamping kamp alanlarının en güzel örneklerinden biri. Burada dilerseniz çadırda dilerseniz bungalov evlerinde kalabilirsiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir