Dalış sezonu açıldı!

Dalış sezonu açıldı!

Antalya’nın Demre ilçesine bağlı Kekova koyu dalış tutkunlarının yeni gözdesi! Antalya’da turistlerin deniz sezonunu açmasıyla birlikte dalış sezonuda açıldı. Kekova koyu dalış için mükemmel bir yeri oluşturuyor. Bölgede aynı zamanda bir dalış okulu bulunuyor. Dalış okulunun düzenlediği turlarda mükemmel deniz altı görsellerine şahit olabilirsiniz. Kekova’ya dalış turları  Demre’nin Çayağzı Limanı’nda 30 kişilik gruplar halinde oluyor.
kekova_dalış
Su altı mağaralarının bol olduğu Kekova koyunda dalış yaparak en güzel mağaralardan biri olan mavi mağarayı görebilirsiniz. Dalış 2015’in en moda hobilerinden biri oldu. Antalya’da yaşayanlar ve tatil için gelenler bu fırsatı kaçırmasınlar. Adanın iç kesimleri 1. derece sit alanı olduğu için dalış yapılamıyor. Diğer alanlarda ise mağaraları, deniz fenerini ve gemi batıklarını görebilirsiniz. Ayrıca deniz tavşanları, caretta carettalar ve zengin balık türleri ilginizi çekebilir. Dalış tutkunlarını oldukça ilgisini çeken Kekova Koyu hafta sonu için harika bir fırsat. Ülkemizin ender güzelliklerinden birini oluşturuyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir