Daha önce bu sufle tariflerini denediniz mi?

Daha önce bu sufle tariflerini denediniz mi?

Genelde çikolatalı sufle olarak karşılaşılsa da, aslında temel bir yemek pişirme tekniğidir sufle ve bu tekniğe hakim olduğunuzda sadece çikolatalı değil sade, meyveli, limonlu, peynirli, sucuklu vb çok değişik ve etkileyici sufleler pişirebilirsiniz. Biz de sizlere bu lezzetin farklı alternatiflerini sizler için listeledik;
Peynirli Sufle: Tuzlu sufleyi merak edenlerin ilk adımı kesinlikle peynirli sufle olmalı. Hem damak zevkimize uygun hem de ilk deneme için hafif bir lezzet.
sufle_cesitleri
Çilekli Sufle: İçindeki sıcak ve akışkan çilekle, dışındaki kekimsi yapı ile tam istenen kıvamda. Bu lezzeti mutlaka deneyin.
sufle_cesitleri_2
Somon Suflesi: Bu muhteşem sufle tarifini denediğinize pişman olmayacağınıza ve lezzet garantili bu tarifi birden fazla kez tekrarlayacağınıza emin olabilirsiniz. Değişik lezzetleri denemeyi sevenlerin, deniz ürünleriyle iyi geçinenlerin vazgeçemeyeceği bir sufle alternatifi.
sufle_cesitleri_3
Kahveli Sufle: Kahveden vazgeçemeyen kahve tutkunlarındansanız bu lezzeti mutlaka denemelisiniz.
sufle_cesitleri_4
Ispanaklı Sufle: Ispanak pek çok yemeğe lezzet katıyor; ister zeytinyağlı, ister kıymalı… . Ispanağın tazeliğinin biraz peynir aroması ile buluşabileceği en güzel yer ise bir sufle kasesi.
sufle_cesitleri_5
Patates Sufle: Patates sufle alternatifi, püreye yakın hafif yumuşak tadı ve alışılmadık sunum şekli ile çok beğenilen bir lezzet.
sufle_cesitleri_6

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Gastronomi

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir