Cristiano Ronaldo’nun tatil günleri başladı!

Cristiano Ronaldo’nun tatil günleri başladı!

Dünya’nın en iyi futbol oyuncularından olan Cristiano Ronaldo başarılı bir sezonun ardından kendisini Fransa’nın sularına attı. Portekiz futbolcu güneydoğu Fransa’nın turizm şehri olan Saint-Tropez’de özel yatta tatilin tadını çıkardı.

Portekizli Forvet oyuncusu Cristiano Ronaldo lüks bir yatta arkadaşlarıyla birlikte Fransa’nın güneyindeki St Tropez’e demir attı. Yatta bol bol güneşlenen Ronaldo, oynadığı Real Madrid takımının Şampiyonlar Ligi finalini kaçırmış olmasına rağmen keyfi yerinde görüntülendi.


48 gol ile İspanya Ligi’nin gol kralı olan Cristiano Ronaldo için birçok yönden bu yıl başarılı bir sezon oldu. 30 yaşında olan yıldız futbolcu geçtiğimiz yaz sezonunda da birçok sefer bulduğu fırsatlarda tatile çıktığı biliniyor. Her zamanki gibi atletik vücudu ve spor giyimiyle yine karizma pozlarını tatil serüveninde de eksik etmiyor.

Haber : Tatiluzmani.tv

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Spor

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir