Corendon’dan özel fuar ITB’YE özel sefer!

Corendon’dan özel fuar ITB’YE özel sefer!

Dünyanın en önemli Turizm Fuarı olan Berlin Uluslararası Turizm Borsası(ITB); yaklaşık 189 ülkeden 10.147 kuruluşun iştirak ettiği, 81 ülkeden 5.700 gazetecinin takip ettiği, 114.000 turizm personeli olmak üzere toplam 174.000 kişinin ziyaret ettiği bir fuardır (2014 verilerine göre). T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı 2015 yılında da özel sektör – kamu işbirliği anlayışıyla Berlin Kültür Müşavirliği aracılığıyla, 04 – 08 Mart 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek olan söz konusu fuarda 3.079 m2 ile hol 3.2’de yer alacaktır.
Corendon_Airlines
Bu yıl 49.su olacak böylesine büyük  bir fuar olan ITB için Corendon siz turizmciler için özel seferler düzenliyor!.. Corendon ailesi, turizmciler için bu organizasyona ciddi anlamda önem göstererek Corendon Airlines olarak tüm turizmcilerin en iyi standartlarda uçuş yapabilmesine olanak sağlıyor. Corendon yıllardır tur anlamında Türkiye’de ve Dünya’da kendini ispatlamış ve bu takdirle sizlere her geçen gün daha iyi bir hizmet sunabilmek için çalışmaktadır. Bunlardan biriside turizmcilerin Berlin’de ki bu büyük ve anlamlı buluşmasında düzenlediği özel seferler ile keyifli bir uçuş yaşamanızı sağlayacak.
Siz turizmciler için özel düzenlenen İTB seferlerinin bilgileri aşağıdaki gibidir.

Corendon-ITB-seferleri

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Corendon Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir