Corendon yeni otel için hedef “Barselona!”

Corendon yeni otel için hedef “Barselona!”

Corendon hedeflerine hız kesmeden devam ediyor. Corendon ailesi bu sefer ki hedefinde ise gözünü Avrupa’ya dikti!.. İlk olarak İspanya’nın Barselona şehrinde otel açmak için şimdiden girişimlerine başladı bile. Barselona deyince akıllara onlarca şey gelebilir. Eğlence, güzelliğine hayran kalacağınız daracık sokaklar, Picasso, Messi, Gaudi, Joan Miro şeklinde ilerleyen uzun bir liste yapabilirsiniz. Yeni oteli için Barselona’da projelerini sürdüren Corendon ciddi anlamda yatırımla yine mükemmel bir otel ile karşımıza gelmesi bekleniyor.
corendon_turizm
Corendon Turizm Grubu Kurucu Ortaklarından Yıldıray Karaer, tur operatörlüğü, acentacılık ve havacılık sektörlerindeki yatırımlarından sonra otelcilikte de büyümek istediklerini belirtirken sadece Türkiye ve Hollanda’da değil Avrupa’nın birçok şehrinde yeni otel yatırım fırsatları için araştırma yaptıklarını kaydetti. 2015 yılı içerisinde hem resort hem de şehir otelciliğindeki fırsatları değerlendirebileceklerini söyleyen Karaer, şu anda Barcelona’da bir otel almak için girişimlerimiz var dedi.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Corendon Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir