Corendon Vitality Hotel Amsterdam, gözde oteller arasında yerini aldı!

Corendon Vitality Hotel Amsterdam, gözde oteller arasında yerini aldı!

Hollanda merkezli Corendon Grup, otel yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. Corendon Hotels & Resorts‘un son otel yatırımı 4 yıldızlı Corendon Vitality Hotel Amsterdam, Schippol Havalimanı ile şehir merkezinin ortasındaki konumu ve Türk ve Hollanda kültürlerinden esinlenen ilginç konsepti ve SPA’sıyla şehrin gözde otelleri arasında yerini aldı.
corendon_vitality_hotel_amsterdam
263 odası bulunan otelde Güney Avrupa mutfağının yanı sıra Türk mutfağından da çeşitli seçenekler sunulacak. Otelin en önemli özelliklerinden biri de bir odasında bire bir uçak simülatörünün olması. Otel, 7. katında bulunan ve içinde gerçek bir Boeing 737 kokpiti yerleştirilen suit odasıyla havacılık meraklısı misafirlerini ağırlayacak.
corendon_vitality_hotel_amsterdam_hollanda
Otelin yatakları ise bir Türk markası olan Sabah Yatakları ile birlikte tasarlanarak misafirlerin iyi dinlenmiş ve enerjik uyanmasını sağlayacak bir teknoloji ile özel olarak üretilmiş. Corendon Vitality Hotel Amsterdam’ın düzenlenen basın yemeğinde Holiday Medya sahibi Aşkın KOÇ‘ta katılımcıların arasındaydı.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Corendon Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir