Corendon Airlines ve Detur işbirliği hız kesmiyor!

Corendon Airlines ve Detur işbirliği hız kesmiyor!

Gelişmekte ve yenilenmekte olan Avrupa’nın en büyük low-cost firması Corendon Airlines ile İskandinav pazarının en önde yine en büyük firmalarından Detur 2017’ye kadar işbirliğine devam etme kararı aldı. Corendon Airlines ve Detur’un bu özel ve önemli olan işbirliği Nisan 2015 de Danimarka, İsveç, Norveç ve Finlandiya dan haftada 22 uçuş düzenlemeye başlayan iki turizm devi, sezon boyunca Antalya, Gazipaşa ve Bodrum a bu yıl için 127.400 turist, 2016 için 136.000 turist, 2017 için ise 145.000 turist taşımayı hedefliyor.
Corendon-ve-Detur
Corendon Airlines ve Detur’un yeni sözleşmesinde 3 yıl için planlanan turist sayısı 400.000, toplam ciro ise 90.000.000 Euro’nun üzerinde olarak açıklandı. Corendon Turizm Grubu Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer ; “İlk başladığımız yıl İskandinav ülkelerinden Türkiye ye 37.000 yolcu taşımıştık. Zaman içerisinde hem Detur un pazardaki gücünün ve marka bilinirliğinin artması hem de Corendon Airlines ın filosunun ve hizmet ağının gelişmesi ile bu sayıyı 130.000 lere çıkardık. Pazarın büyümesine ve şirketlerimizin operasyonel gücüne olan güvenimiz sebebiyle bu sene birlikteliğimizi 3 yıl daha uzattık. ” şeklinde konuştu.

Kynk: TurizmHaberleri

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Corendon Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir