Corendon 2015’te otelcilik sektöründe bomba gibi!

Corendon 2015’te otelcilik sektöründe bomba gibi!

Corendon ailesi, tur sektöründe kendini ispatladıktan sonra şimdi de otelcilik sektöründe büyük ve sağlam adımlarla ilerliyor. Antalya, Çeşme, Bodrum, Amsterdam’dan sonra Girne’yi de otel lokasyonları arasına katan Türkiye’nin en büyük turizm gruplarından Corendon,  son açmış olduğu otel ile de toplam otel sayısınını 8’e çıkardı. Corendon Hotels&Resorts, 2015’in ilk ayında bünyesine kattığı Jasmine Court Hotel Kıbrıs ile büyümeye devam ediyor. Grubun Kıbrıs’taki ilk oteli olan Jasmine Court Hotel by Corendon, eşsiz bir manzara ve botanik bahçeyi selamlayan tamamı suite daire olarak dizayn edilmiş 194 odası ile 55.000 m2’lik alanda yer alıyor.
Corendon_cift
Ercan Havaalanına 36 km, Girne şehir merkezine ise sadece1 km uzaklıktaki otel, doğal güzelliklerinin yanı sıra toplantı ve seminer olanakları ile iş dünyasının da bölgedeki öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Jasmine Court, Kıbrıs’ın en büyük casinosuna sahip olan otel ve aynı zamanda düğün ve kutlama organizasyonları için de bölgenin en revaçta tesislerinden…

Corendon Hotels and Resorts çatısı altında bulunan diğer oteller ise şöyle: Antalya Kundu’daki Grand Park Lara, Amsterdam’da Vitality Hotel ve The College Hotel, Çeşme Alaçatı’da Premier Solto Hotel, Çeşme Boyalık’ta Miplaya Hotel, Bodrum Gündoğan’da The Blue Bosphorus, Bodrum Güllük’te Iassos Modern.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Corendon Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir