Çocuklu ailelerin tatil rotası neresi olmalı?

Çocuklu ailelerin tatil rotası neresi olmalı?

Çocuklu ailelerin çıkacağı tatilde yaşayacağı en büyük sorunlardan biri olan çocukların bu tatilden memnun olmaması. Ancak bu tatil rotasıyla sizde çocuğunuza ve kendinize uygun bir destinasyon seçebilirsiniz:
*İzlanda: Çocuklarınızın yaşadığınız evreni keşfetmesini ve sırlarını çözmesini istiyorsanız İzlanda bu keşif için harika bir yer. Dumanlar çıkan su kaynakları, baloncuklar yapan çamur gölleri, Avrupa’nın en büyük akarsuları, aktif yanardağları, termal havuzları ve kış aylarında görebileceğiniz muhteşem kuzey ışıkları ile ailecek geçireceğiniz bu tatilden başka bir evrendeymişçesine keyif alacaksınız. Ayrıca ata binmek, peri avcılığı, mağaracılık, rafting ve balina izleme gibi aktiviteleri de gerçekleştirerek tatilinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.
çocuk_1
*İtalya: Collosseum ve Pompei, Vezüv gibi tarihi bir çok yer sizinle birlikte çocuklarınızın da ilgisini çekecek. İtalyan mutfağının eşsiz lezzetlerinin de büyüsüne kapılacak olan çocuklarınız üzüm bağları, küçük dağ köyleri ve milli parklarda da eğlenceli vakit geçirecek.
çocuk_2
*Prag: Kısa haftasonu tatilleri için tercih edebileceğiniz en iyi yerlerden biri olan Prag’ta çocuklarınızla bir yerden bir yere gitmek oldukça kolay. Masal dünyasını andıran eşsiz mimarisiyle Kale içi, Charles Köprüsü ve bir çok tarihi eser çocuklarınızın estetik anlayışını geliştirmek için harika bir yer. Ayrıca tarihi sevdirmek için Prag’ta üretilen ahşap oyuncaklar ve oyuncak müzesi de görmeniz gereken yerlerden.
çocuk_3

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir