Çıplak tatil yapabileceğiniz yerleri keşfedin!

Çıplak tatil yapabileceğiniz yerleri keşfedin!

Bu seneki tatil planlarınızda kıyafetlerinizden kurtulmak mı var? O halde sizler için araştırmış olduğumuz çıplak tatil yapabileceğiniz yerlere bir göz atın!
Desire Pearl – Meksika: Sadece yetişkinlere ve çiftlere hizmet veren ve kıyafetin isteğe bağlı olduğu bu tesisin kapısından girerken görevliler uyarıyor: “Kendinize koyduğunuz yasakları geride bırakın!” Fantezi menüler sunan bu tesiste kıyafetli dolaşıp dolaşmamak sizin tercihinize kalmış!

Hidden Beach Resort – Meksika: Yucatan bölgesinde bulunan bu yer, dünyanın en lüks çıplaklar tesisi olarak biliniyor. Burada barlar da dahil her yerde çıplak kişilere rastlayabilirsiniz.

Valalta Kampı – Hırvatistan: Plajları, anaforlu havuzu, su kayağı ve çıplak dolaşan turistlerle tanınıyor. Valalta 1960’ların sonlarından bu yana en sevilen çıplaklar plajı ve nüdist kamp alanlarından biri. Deniz manzarasının yanında zeytin ağaçları ve üzüm bahçelerinin arasındaki konumuyla her açıdan huzur verici.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir