Çin’den uygun fiyatla alışveriş yapabileceğiniz en güvenilir siteler!

Çin’den uygun fiyatla alışveriş yapabileceğiniz en güvenilir siteler!

Türkiye pazarında oturduğumuz yerden alışveriş yapabileceğimiz bir çok e-ticaret siteleri mevcut. Hal böyle olunca, Çin başta olmak üzere Uzak Doğu’da üretilmiş ürünlerin pazarlara farklı kanallar üzerinden girmesi ve yaygınlaşması da söz konusu. Sadece Türkiye’de değil, pek çok Avrupa ülkesinde Çin ürünlerini online platformda satın almak mümkün. Peki Çin’den alışveriş yapabileceğiniz en güvenilir siteler hangileri?
Aliexpress.com: Çin’in en büyük online alışveriş şirketi olan Alibaba.com‘un bir parçası. Toptan satışlarda ciddi indirimleri bulunuyor. Güvenli bir alışveriş altyapısı sunan Aliexpress, kategori bakımından da zengin.

Miniinthebox.com: Son zamanlarda dikkat çeken bu sitede binlerce ürün bulunuyor. Müşteri memnuniyetine önem veren sitenin Türkçe dil seçeneği de bulunuyor.

Dealextreme (DX): Elektronik, genel parça ve bileşenler satan bu site, en eski Çin merkezli e-ticaret sitelerinden biri. Ağırlıklı olarak telefon ve benzeri aksesuarlar bulunan sitede hiçbir yerde göremeyeceğiniz ilginç ürünler de yer alıyor.

Lightinthebox.com: En popüler Çin online alışveriş sitelerinden biridir. Kıyafetten elektronik eşyaya kadar onbinlerce ürünü bulunan site, dünyanın her yerinden milyonlarca kayıtlı kullanıcıya sahip.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir