Çillerinizden kurtulun!

Çillerinizden kurtulun!

Güneş gören bölgelerinizde oluşan çiller tatilinizi zehir etmesin. Çillerinizden kurtulmak istiyorsanız işte size 6 doğal çözüm yolu…
* Cildinizi temizledikten sonra az miktarda besleyici krem süreceksiniz. Ardından domates dilimlerini yüzünüze yerleştirip 30 dakika bekleyeceksiniz. Soğuk sütte ıslatılmış pamukla maskeyi çıkarabilirsiniz.
* Su ile karaturp suyunu karıştırın. Yüzünüzü günde 2 kere bu karışımla silin.
* Taze patatesi rendeleyin, birkaç damla bitkisel yağ, 1 yemek kaşığı taze süt ve badem parçacıkları ekleyin. İyice karıştırıp maske hazırlayın. Yüzünüze uygulayın. 20 dakika bekletin ve yıkayın. Cilt tipinize uygun krem uygulayın.
cillerinizden_kurtulun_
* 2 çorba kaşığı yulaf unu, 3 çorba kaşığı yoğurt ve 1 çay kaşığı kabartma tozunu karıştırın. Haftada bir bu karışımı çilli bölgelere sürüp 1 saat bekletin.
* 2 yemek kaşığı havuç suyuna 20 damla limon suyu ekleyin. Bu karışımı günde 2–3 kere yüzünüze uygulayın. 20 dakika beklettikten sonra karışımı yüzünüzden silin.
* Ayva çekirdeklerini 1 bardak suyun içinde bekletin 1 hafta sonra jele dönüşen suyu geceleri tonik olarak kullanmanız yeterli olacaktır.
cillerinizden_kurtulun_2

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir