Çeşme tatilinizde gidebileceğiniz eğlence mekanları!

Çeşme tatilinizde gidebileceğiniz eğlence mekanları!

İzmir’in tatil cenneti Çeşme, eğlence mekanları bakımından da oldukça zengindir. Özellikle de yaz mevsiminde renkli gece hayatıyla dikkat çeken Çeşme tatilinizde gidebileceğiniz en iyi eğlence mekanlarını sizler için listeledik;
Sole Mare Beach Club: Çeşme’de eğlence sektörünün vazgeçilmez mekanlarından Sole Mare Beach Club, dev iskelesi ile Ayayorgi Koyu’nun bir tanesi. Çeşme’nin son 11 yılına damgasını vurmuş gündüz Beach, gece Club olarak faaliyetini sürdüren Sole&Mare Beach Club, hava kararır kararmaz yükselen müzik sesi, muazzam ışıklandırması ve enerji dolu atmosferi ile sabahın ilk ışıklarına kadar sizi hiç bırakmıyor.
cesme_eglence_mekanlari
KafePi Beach Club: Çeşme Ayayorgi’nin en güzel koyunda bulunan bu beach club, fiyatları ve özenle hazırlanmış müzik listeleriyle dikkat çekiyor. Özellikle de gençlerin favori mekanlarının başında gelen KafePi Beach Club, kokteylleriyle de ünlü.
cesme_eglence_mekanlari_2
Paparazzi: Ayayorgi’nin en eski ve en popüler mekanlarından olan Paparazzi, sınırsız eğlence anlayışı, muhteşem DJ performanslarıyla dikkat çekiyor.
cesme_eglence_mekanlari_3
Tektekçi Alaçatı: Gece hayatının nev’i şahsına münhasır barı Tektekçi, Alaçatı’da kokteylleri, her tarz ile barışık müzik listesi ve silent disco konsepti gereği girişte dağıttıkları kulaklıklarla, size farklı bir eğlence deneyimi sunuyor.
cesme_eglence_mekanlari_4
Öküz Bar: Eşsiz servisle sunulan yemekleri, muhteşem manzarası, lezzetli içecekleri ve muhteşem müzikleriyle bu mekandan ayrılmak istemeyeceksiniz. Kalite ve lezzetin oldukça uygun fiyatlarla sunulduğu bu mekanda, Öküz’ün efsane eğlencesiyle tutkusu olacaksınız.
cesme_eglence_mekanlari_5

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir