Çeşitli at kuyruğu modelleriyle tarzınızı konuşturun!

Çeşitli at kuyruğu modelleriyle tarzınızı konuşturun!

En kolay ve en çok kullanılan saç modelleri arasında yer alan at kuyruğu modelini günlük yaşantınızda, yemeğe çıkarken ya da düğünlerde yaptırabilirsiniz. At kuyruğu denince bayanlar için sayısız tasarımlar vardır. Siz de alışılmışın dışında at kuyruğu modellerini deneyerek, tarzınızı daha çekici hale getirebilirsiniz.
Baloncuk Modeli: Saçınızı tepeden sıkı bir at kuyruğu yapın. At kuyruğunun alt kısmında bolluk bırakın. Saçınızın bir parçasını alın ve tokanın etrafında sarın. Belli aralıklarla kendi saçınla at kuyruğunun parçalarını sarmaya devam edin. At kuyruğunu 4 parçada kendi saçınızla sararak bollaştırın. Sarma işlemini saç ucuna kadar sürdürün. Bu model saçlarınızı oldukça dolgun ve farklı bir havaya bürüyecek!

At Kuyruğunuzu Örün: Saçınızı tepeden toplayın ve topladığınız saçı daha sonra örün. Tek yapmanız gereken bu!

Çift At Kuyruğu: Öncelikle saçlarınızın yarısını toplayın ve lastik tokayla sabitleyin. Ardından Geri kalan saçlarınızı yarım topladığınız saçlarınızla birleştirin ve yeniden sabitleyin. Arzunuza göre sayıyı çoğaltabilirsiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir