Çanakkale’de evden kaçış oyunları etkinliği nerede var?

Çanakkale’de evden kaçış oyunları etkinliği nerede var?

Türkiye’de hızla yayılan “evden kaçış oyunları” ilk olarak 2006 yılında ortaya çıktı. İngiliz yazar Agatha Christie‘in eserlerinden ilham alınarak geliştirildi. Agatha Christie polisiye roman konusunda önde gelen yazarlardan biridir. Eserlerindeki gizemli hikayeler evden kaçış oyunları için bir başlangıç oldu. Ama kazananlar da kaybedenler de hallerinden memnun, hal böyle olunca bu değişik eğlenceyi en az bir kez deneyimlemeniz gerek. Biz de bu gizem dolu oyunun Çanakkale’deki adresini sizlere sunuyoruz;
Labirend: Labirend kaçış evinde gerçekçi bir senaryo ile karşılaşacaksınız. MİT’in ALPAGU timi uzun ve detaylı bir planlama yaparak kıyamet silahını imha etmek istemektedir.
canakkale_evden_kacis_oyunlari_etkinlikleri
Bu görev için Washington’a giden ekip MİT içerisinde bilgileri sızan GLADIO’nun olayları CIA bildirmesiyle ekibin yakalanmasına neden olacaktır. ALPAGU timi Amerika’nın işkenceleriyle meşhur olan Guantanamo Hapishanesine kapatılır. Siz ve ekibinizin görevi ise Türkiye’nin gururu olan ALPAGU isimli ekibi bu hapishaneden kurtarmaktır. Kaçış planı yaparak ve ipuçlarını kullanarak bu hapishaneden kaçmak için 3600 saniyeniz bulunuyor. Hepsini çok dikkatli kullanmalısınız.
Adres: Cevatpaşa Mahallesi Mehmetçik Bulvarı No:1 Daire:2 Çanakkale /Merkez

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir